Często Zadawane Pytania

Formula Pro Advanced

Często Zadawane Pytania

Co zrobić, jeśli w urządzeniu Formula Pro Advanced wystąpił kod błędu?

Przykro nam słyszeć, że urządzenie wyświetla kod błędu. Kody błędów (E1, E2, E3, E4, E5, E6, E7 i E8) można usunąć, przytrzymując przycisk zasilania przez 10 sekund. Jeśli kod błędu powróci, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta Baby Brezza w celu ewentualnej reklamacji urządzenia.

Co zrobić, jeśli w urządzeniu Formula Pro Advanced występuje kod błędu E4.

Kod błędu E4 oznacza, że czujnik temperatury wody w urządzeniu działa nieprawidłowo. Możesz spróbować rozwiązać ten problem, naciskając przycisk zasilania po prawej stronie panelu sterowania przez 10 sekund, aby zresetować czujnik. Następnie przygotuj kolejną butelkę i zobacz, co się stanie. Jeśli kod błędu E4 nie powróci, oznacza to, że problem został rozwiązany.

Jeśli kod błędu E4 powróci, niestety oznacza to, że Formula Pro Advanced ma poważniejszy problem, który będzie musiał zostać rozwiązany przez zespół obsługi klienta Baby Brezza. Możesz skontaktować się z działem obsługi klienta Baby Brezza, klikając tutaj (https://www.babybrezza.pl/pages/contact).

Jakie mleko modyfikowane działa z Baby Brezza Formula Pro Advanced?

Baby Brezza Formula Pro Advanced współpracuje z praktycznie wszystkimi markami mlek modyfikowanych, w tym z hipoalergicznymi, które nie zawierają soi ani nabiału. Kompatybilność danej marki i typu mieszanki można sprawdzić na stronie (https://www.babybrezza.pl/pages/wyszukiwarka-ustawien-mleka-modyfikowanego).

Jak znaleźć ustawienia dla mleka modyfikowanego z którego korzystam?

Możesz znaleźć ustawienia dla dowolnej marki i typu mleka modyfikowanego za pomocą wyszukiwarki ustawień Formula Pro. Wystarczy kliknąć na (https://www.babybrezza.pl/pages/wyszukiwarka-ustawien-mleka-modyfikowanego) i użyć rozwijanego menu, aby wybrać kraj lub region pochodzenia formuły (tj. miejsce, w którym została wyprodukowana, co zwykle jest wymienione z tyłu opakowania formuły), markę formuły, typ formuły i etap.

Moje butelki sprawiają wrażenie rozwodnionych. Dlaczego?

Bardzo ważne jest, aby postępować zgodnie ze wszystkimi instrukcjami konfiguracji i obsługi urządzenia Formula Pro Advanced, aby mieć pewność, że urządzenie za każdym razem przygotuje idealną butelkę z mlekiem modyfikowanym dla dziecka. Zauważyliśmy, że gdy użytkownik obawia się, że Formula Pro przygotowuje "rozwodnione mleko", jest to zazwyczaj spowodowane nieprzestrzeganiem instrukcji konfiguracji lub obsługi urządzenia. Na przykład: nie wybrano odpowiedniego ustawienia dla używanego mleka modyfikowanego, mleko modyfikowane znajduje się poniżej linii "Min" w pojemniku na proszek, lejek lub spód pojemnika na proszek nie są prawidłowo czyszczone po przygotowaniu czterech butelek. W przypadku wystąpienia którejkolwiek z tych sytuacji urządzenie nie będzie dozować odpowiedniej ilości proszku, zwłaszcza jeśli nie zostanie prawidłowo wyczyszczone. Zalegające mleko modyfikowane może ograniczyć rozmiar otworu, przez który proszek dozowany jest do lejka mieszającego. Jeśli chcesz potwierdzić, że Formula Pro działa dokładnie, możesz przeprowadzić oficjalny test dokładności Formula Pro w domu, oglądając ten krótki film, który wyjaśnia, jak przeprowadzić ten test pod adresem (https://www.youtube.com/watch?v=LzLapEm0ZyM&t=101s). Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich instrukcjach konfiguracji i obsługi, odwiedź Centrum Informacji Formula Pro Advanced pod adresem (https://www.babybrezza.pl/pages/centrum-informacji-o-formula-pro-advanced).

Jak wyczyścić lub odkamienić Baby Brezza Formula Pro Advanced?

Zalecamy odkamienianie urządzenia Formula Pro Advanced co najmniej raz w miesiącu, aby zapewnić prawidłowe działanie płyty grzewczej. Wydłuży to również żywotność urządzenia.

Aby usunąć kamień z urządzenia Formula Pro Advanced, wykonaj poniższe proste czynności:

1) Wyjmij zbiornik na wodę, opróżnij go i napełnij 600 ml octu destylowanego, a następnie 600 ml oczyszczonej lub destylowanej wody. UWAGA: Można również użyć białego octu, ale zalecamy ocet destylowany, który jest mniej kwaśny.

2) Umieść zbiornik na wodę na podstawie urządzenia i umieść naczynie o pojemności większej niż 300 ml pod lejkiem.

3) Wybierz 300 ml za pomocą przycisku "ml", a następnie naciśnij przycisk "tylko woda", aby rozpocząć dozowanie.

4) Opróżnij naczynie, umieść je z powrotem pod lejkiem, a następnie ponownie naciśnij przycisk "tylko woda", aby dozować kolejne 300 ml.

5) Teraz odłącz urządzenie od zasilania, wyjmij zbiornik na wodę i opróżnij go. Pozostaw urządzenie na cztery godziny.

6) Umyj, opłucz i napełnij zbiornik na wodę do maksimum wodą oczyszczoną lub destylowaną, a następnie umieść go z powrotem na podstawie.

7) Podłącz urządzenie, umieść naczynie o pojemności co najmniej 300 ml i użyj przycisku "tylko woda", aby dozować 300 ml wody. Wylej wodę z naczynia, a następnie powtórz ten krok, aby opróżnić cały zbiornik wody. Gdy włączy się wskaźnik "Low Water" (Niski poziom wody), etap płukania jest zakończony.

8) Uzupełnij zbiornik wody wodą oczyszczoną lub destylowaną i powróć do normalnego korzystania z urządzenia Formula Pro Advanced.